Search

Opinie klientów

Dolina Odkrywców

Dolina Odkrywców

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Ewą i Panią Agatą. Urozmaicony, czasem naprawdę oryginalny i zawsze zdrowy jadłospis sprawia dużo radości naszym żłobkowiczom, przedszkolakom i ich rodzicom 🙂 Ciocie, opiekunki i dyrekcja też lubią smacznie podjeść – jak coś z posiłków zostanie w kuchni nadmiarze.

Happy Kids Academy

Współpracujemy z Pełnym Brzuszkiem już ponad 2 lata i od samego początku zauważyliśmy zaangażowanie firmy w promowanie spożywania zdrowych produktów. Pełny Brzuszek to catering, który przygotowuje samodzielnie pasty warzywne z wykorzystaniem warzyw strączkowych, samodzielnie piecze wędliny, które dzieciom bardzo smakują. Pełny Brzuszek to nie tylko ciekawe jadłospisy, to także tygodnie związane z kulturą innych państw lub tygodnie promujące warzywa sezonowe. Pełny Brzuszek to catering, który polecamy.

Happy Kids Academy
Przystań Dla Malucha

Przystań Dla Malucha

Pełne brzuszki i zadowolone maluszki! Zdrowe, zbilansowane i smacznie wyglądające posiłki to tylko kilka powodów, dla których od początku istnienia związaliśmy nasze losy z cateringiem „Pełny Brzuszek”. Dbając o zdrową i odżywczą dietę dzieci szczerze polecamy! Dodatkowe brawa za 2 wdrożone programy kulinarne: Kuchnie Świata i Oswajamy Owoce i Warzywa – super inicjatywy oswajające dzieci z nowymi smakami

Żłobek MIŁO

Pełny Brzuszek wyróżnia się świeżością, rozmaitością dań, sezonowymi owocami i warzywami, brakiem cukru. Jedzenie smakuje doskonale oraz jest różnorodne. Jest też dostosowane do żywienia zgodnego z BLW, które prowadzimy, a Maluchy są w stanie samodzielnie dokonywać wyborów w jaki sposób i jakiej kolejności chcą zjadać poszczególne części posiłków. Dzieci zjadają je ze smakiem, co dla nas jest najlepszą rekomendacją jaka tylko może być.
Dużą uwagę zwracam też na estetykę i higienę. Wszystkie pojemniki gastronomiczne, w których jedzenie jest dowożone, są zawsze idealnie czyste i bez zapachu (osoba odpowiedzialna za utrzymanie czystości zawsze spisuje się na medal). Są to pojemniki wysokiej jakości, w których jedzenie oraz napoje pozostają przed długi czas bardzo ciepłe i są szczelnie zamknięte.
Jedzenie jest dowożone tuż po przygotowaniu, dwa razy dziennie, przez niezastąpionego Wujka Pawła. Pamiętamy Go doskonale z poprzedniego cateringu, ponieważ był najmilszym i najbardziej pozytywnym Wujkiem, który dostarczał posiłki. Zawsze przyjeżdża do nas z szerokim uśmiechem, ciepło wita Dzieci, wszyscy bardzo czekają na powitanie Go. Jest punktualny, bardzo kulturalny i uprzejmy, wszyscy za Nim przepadają. Cieszę się, że Panie Właścicielki tak starannie wybierają personel – to widać zarówno w jakości posiłków, jak też przy ich dostarczaniu.

Żłobek MIŁO